וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מתקדמת אשר נועדה במקור לניהול בלוג עצמאי אך ניתנת לשימוש גם כמערכת CMS  ניהול תוכן עצמאית עבור ניהול אתר אינטרנט מתקדם. הוורדפרס קלה בשימוש, משלבת ממשקי משתמש ברורים וקלים לתפעול ומאפיינת אתרים קלים לעריכה, מהירי טעינה ובעלי דינאמיות גבוהה. באמצעות וורדפרס ניתן לנהל אינטראקציה עם הגולשים בקלות, לקבל תגובות על מאמרים וכך להרוויח תוכן נוסף אל גוף האתר כמו גם ליצור לגולש עניין נוסף באתר האינטרנט.
אנו יודעים להתאים את וורדפרס אל המשתמש כמו כפפה ומזמינים אתכם לפתח את אתר הוורדפרס שלכם אצלנו – צרו קשר עכשיו לפרטים נוספים.

הוורדפרס אומנם מופצת תחת הוצאת קוד פתוח, ניתנת להורדה חופשית באינטרנט וקיימת בגרסא בעברית. הוורדפרס מציעה פתרון מקיף עבור בלוגרים עצמאיים אך היא מספקת גם גמישות אשר נותנת מענה עבור פורטלי תוכן, רשתות בלוגים, חנות מקוונת, ועוד. חשוב לציין כי על אף שבהחלט ניתן להוריד את המערכת בחינם ולהעלות אתר לאינטרנט בקלות, ללא ידיעת קוד וניסיון חשוב ההפסד שבבניית אתר עצמאי ללא עבודה מול איש מקצוע עולה על הרווח.

במסגרת ניהול בלוג עצמאי ניתן באמצעות וורדפרס לעקוב אחר ההודעות המפורסמות בבלוג, לסגור הודעות לתגובות, לחייב פרסום הודעות באישור מנהל, ועוד. הוורדפרס מספקת פלטפורמה שלמה אשר מאפשרת אפילו לחייב משתמשים בתשלום בכדי להירשם לבלוג או בכדי לצפות בהודעה מסוימת.

לוורדפרס מספר רב של הרחבות אשר ניתנות להורדה חופשית באינטרנט וגם הן תחת הוצאת קוד פתוח. היתרון שבעבודה עם מערכת ניהול תוכן נפוצה ומוכרת היא בכך שקיימת תמיכה רבה שניתן להשיג באינטרנט וכן שלל רחב של מפתחים אשר יודעים לתמוך ולהמשיך עבודה של מתכנת קודם בעת הצורך. כמו כן וורדפרס מציעה תוספים רבים אשר ניתנים להורדה חופשית היכולים לחסוך עבודת פיתוח רבה. את וורדפרס ניתן להתקין על כל שרת המריץ PHP  ו-MYSQL.

אך מעבר לניהול בלוג עצמאי ניתן למצוא אצל וורדפרס מענה איכותי למספר נוסף של צרכים מתקדמים, על וורדפרס ניתן לבנות עיצובים מרהיבים וניתן להשיג באינטרנט שלל רחב של עיצובים עבור המערכת, חלקם בחינם. הוורדפרס יודעת לתמוך גם בניהול אתרים בעלי שלל שפות, לנהל בסיס משתמשים, ולבנות רשימת תפוצה מתקדמת. וורדפרס 2011 תופסת תנופה ומתחילה להוות תחרות חזקה עבור המתחרה שלה ג'ומלה. למידע נוסף על היכולות שנדע להציע לכם באמצעות וורדפרס צרו קשר.

מחקרים מדהימים מראים כי וורדפרס עומדת מאחורי 12% מתוך מיליון האתרים הגדולים בעולם. הגמישות הרבה של המערכת טמונה בעובדה שוורדפרס מתאימה גם למי שאינו יודע לכתוב שורת קוד ב PHP  וגם למי ששולט בשפה באופן שוטף. כל יחיד יכול לגשת אל וורדפרס ללא כל ידע ולפתוח בלוג עצמאי. כמובן שללא ידע בקוד קשה להקים אתר אינטרנט רציני אך בשביל בלוג חובבני זה בהחלט אידאלי.

אתרי וורדפרס הינם ידידותיים לגוגל ומקבלים דירוג גבוה בקלות יחסית, היא מעולם לא תוכננה בכדי להגיע למטרות הזאת אך לפי המפתח שלה כנראה שהדבר טמון בפשטות שבה אשר יוצרת סביבת קוד קלה וקריאה ביתר קלות ע"י מנועי חיפוש, מתוך ראיונות עם מפתח וורדפרס נמסר כי העיקרון אשר עומד מאחורי המערכת הוא פשטות. או לפי דבריו: כבוד לזמן של אנשים.
לבניית אתר וורדפרס לחץ כאן