אתר וורדפרס

ביזנס דיזיין מספקת בניית אתרים על כמה מערכות ניהול ומייעצת לך בבחירת המערכת המתאימה ביותר לאתר שלך, מתוך התחשבות בהתרחבותו של העסק שלך בעתיד, אשר ידרוש יישומים נוספים באתר שלך. אחת ממערכות הניהול שאנו בונים עליה אתרים היא וורדפרס, מערכת שנבנתה ביסודה עבור אתרי טקסטים, בלוגים ומאמרים. אולם כיום אתר וורדפרס מאפשר עוד שימושים והטמעה של עיצובים רבים ומגוונים. וורדפרס היא מערכת ניהול נוחה וידידותית ביותר למשתמשיה הרבים בעולם, אך יש עוד מערכות כמו ג'ומלה, הפופולארית מאוד בישראל, ודרופל הפופולארית בעולם, ואלה מיועדות לאתרים שצורכיהם מורכבים יותר.

למי נמליץ על אתר וורדפרס?

נמליץ על אתר וורדפרס לכותבים, לעסקים שמציגים בעיקר תכנים כתובים, למי שהמלל הוא הדבר העיקרי בחלון הראווה שלהם. אתר וורדפרס הוא נוח מאוד לא רק להזנת תכנים כתובים, אלא גם לעריכת שינויים ועדכונים בתכנים אלה, וכן להוספה של תכנים על ידי הגולשים באתר. כמו כן, אתר וורדפרס מאפשר שליטה בתגובות הגולשים, צנזור תכנים או התניה של תגובת גולש בהרשמה לאתר. אתר וורדפרס מאפשר גם שימוש במאגר לקוחות למשלוח ניוזלטר ואף לקנייה דרך האתר.

תולדותיו של אתר וורדפרס

אתר וורדפרס הראשון נוצר ב-2003 ומאז עברו תכנים רבים במערכת הניהול הזאת. לוורדפרס צוות פיתוח חכם ופורום משתמשים תוסס. המערכת מפיצה עדכונים, גרסאות בכמה שפות, וכיום היא מציגה איכויות משתפרות ואפשרויות אבטחה נאותות יותר.

אתר וורדפרס – מאפיינים טכניים

מערכת וורדפרס מופצת בקוד פתוח, היא נטענת מהר ואפשר להתקין אותה על רוב השרתים. מי שמנהל אתר וורדפרס נהנה מכך שהוא מבין בנקל מה הוא עושה ואף רואה זאת בדומה לשימוש בתוכנת וורד. אתר וורדפרס הוא נוח לקריאה על ידי גוגל ואפשר לקדמו ללא עבודת קידום קדחתנית.

בחירת מערכת ניהול

ביזנס דיזיין מספקת בנייה וקידום אתרים על מערכות ניהול שונות וממליצה על אתר וורדפרס כאשר הוא יכול לספק את צורכי העסק שלך. אם אתה רוצים להציג ולעדכן הרבה תכנים כתובים, ייתכן שלא דרוש לך אלא אתר וורדפרס. אנו תומכים במערכת הניהול הזאת ויודעים כי מי שיש לו אתר וורדפרס לא יזדקק לתמיכתנו לאחר שילמד בנקל לעבוד עם המערכת, שכּן היא מאפשרת תיווך טוב בין שפת התכנות ובין שפתם הפשוטה והחזותית של בני אדם שאינם מתמצאים במחשבים.

שדרוג אתרים
לפרטים נוספים והצעת מחיר לבניית אתר לחץ כאן

השאר תגובה