מהו אתר תדמית?

אתר תדמית הוא אתר מידע שיווקי שמטרתו העיקרית היא קידום העסק ושמו, והוא בעצם מהווה כרטיס ביקור של העסק ברחבי הרשת. בניית אתר תדמית מאפשרת להציג מידע ראשוני אודות פעילות העסק, השירותים המוצעים בו והמוצרים שניתן לרכוש דרכו, וכן ללמוד על אופי העסק ומטרות בעליו. בניית אתר תדמית צריכה להציג את האתר באופן הטוב ביותר על-מנת למשוך את המבקר להמשיך לגלוש באתר ולהשתמש בשירותיו. עיצוב ובניית אתר תדמית נעשית באופן ספציפי ובהתאמה אישית לבעל האתר ולאופי העסק יחד עם מקצועיות, איכות, מקוריות ויעילות גלישה.

צור עמנו קשר עוד היום לפרטים נוספים או לעיצה מקצועית

דגשים בבניית אתר תדמית

הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שאתר התדמית מיועד לגולשים – בעת בניית אתר התדמית צריך לאפיין את קהל היעד ולבחון דרכים למשיכת הלקוחות הפוטנציאליים. יש לחשוב כיצד נבליט את אתרינו מהמתחרים ואת הערך המוסף שלנו לעומתם. כמו-כן, עלינו לוודא שאתר התדמית מותאם לכך שיקודם במנועי חיפוש שונים. צריך להציג את התכנים באופן מרשים, לנסח בצורה קולעת ולהמעיט במלל ככל האפשר.

מערכת ניהול תוכן של אתר תדמית

מכיוון שאתר התדמית הוא מעין חלון ראווה של העסק, צריך לשנות אותו לעיתים תכופות, לשנות תמונות, להוסיף תכנים מעניינים ולרענן באלמנטים עיצוביים מושכים לעין – וכל דרך שתמשוך את תשומת ליבו של הגולש. עם זאת, צריך ליצור אווירה נוחה באתר ולא להעמיס על עין הגולש ולהציף אותו במידע מיותר. יש לבסס את אתר התדמית על מערכת ניהול תוכן מתקדמת שתאפשר לבעל העסק לעדכן את האתר בכל עת וללא קשיים. מערכת ניהול התוכן אמורה לאפשר את עדכון האתר ללא עזרת מתכנת מקצועיבניית אתר התדמית ועדכונו צריכה להיות קלה וידידותית גם עבור בעל עסק שאינו מומחה באינטרנט, וכך תאפשר לו להתקדם ולקדם עצמו ברשת. כמו-כן, יש להשתמש במערכת ניהול תוכן לאתר התדמית שתאפשר ניהול לקוחות וכן אפליקציות שונות בתוך האתר.

לסיכום: בימינו אין כמעט עסק שאין לו אתר משלו, כך שתוותר על בניית אתר תדמית אתה מפסיד קהל עצום – "אם אתה לא שם אתה לא קיים".

השאר תגובה