יש נוסחות קבועות – כדי להגדיל את המכירות, עלינו להגדיל את קהל הלקוחות. כדי להגדיל את קהל הלקוחות, עלינו להשקיע בפרסום העסק, שיווקו, קידום מכירות, שימור לקוחות ועוד. כיום, אחת מהדרכים המודרניות והיעילות ביותר לעשות כן היא באמצעות פרסום באינטרנט, כשבו מתבלט בשנתיים האחרונות עולם הסלולר. עם השקת הסמארטפונים, קהל הלקוחות הסלולריים יכול להגיע לכל מידע שרק ירצה באמצעות המכשיר החכם, באמצעות מגוון אפליקציות. כיום, כשכמעט כולם מחזיקים בסמארטפון, אי אפשר להתעלם מפלח השוק הענק הזה מבחינה שיווקית.

בשל כך, נדרשת בניית אפליקציות מובייל לכל עסק. בניית אפליקציות מובייל מאפשרת לכל בעל עסק ליידע את כל הלקוחות שלו על כל מבצע חדש, מידע על העסק, הטבות נקודתיות ועוד. כמו כן, בזכות בניית אפליקציות מובייל הרבה יותר גולשים נחשפים לאתר שלכם, לדפי הפייסבוק והטוויטר שלכם ולכל המידע השיווקי שאתם מעלים. לא מדובר באפיק נפרד, אלא באפליקציה שקשורה ישירות אל האתר שלכם וכך חוסכת מכם זמן בעדכון של כל אפיק פרסום בנפרד.

בניית אפליקציות מובייל יכולה להקפיץ את מערך השיווק שלכם באופן ניכר – בין אם אתם עסק קטן שמכירים אותו רק הדיירים הקרובים או שיש ברשותכם רשת שפועלת ברחבי הארץ. בניית אפליקציות מובייל נועדה גם ללקוחות הקיימים וגם ללקוחות הפוטנציאליים, ומעניקה לכם מגוון יתרונות כלכליים. הסיבה לכך היא שכיום, רוב האנשים משיגים מידע דרך הפלאפון החכם שלהם, אותו הם סוחבים לכל מקום – משמע, הלקוחות שלכם תמיד יוכלו להשתמש באפליקציה שלכם, בין אם סתם להעביר את הזמן, להתעדכן בחדשות האחרונות לגבי התחום שלכם או להזמין שירותים ומוצרים.

בניית אפליקציות מובייל מסייעת לכם לשמור קשר רציף עם הלקוחות, דבר שמרבית העסקים מתקשים לבצע בתום ביצוע העסקה. בנוסף, אפליקציות הן תחום שיתופי מאוד – אם בניית אפליקציות מובייל תיעשה באופן מוצלח, היא תעבור מפה לאוזן – כל אחד יספר על האפליקציה לחבריו כדי שיורידו אותה גם, וכך קהל הלקוחות שלכם יגדל עוד ועוד בלי שזזתם מהכסא. בביזנס דיזיין אנו מספקים שירותי בניית אפליקציות מובייל לצד בניית אתרי תדמית לעסקים, וזאת בכדי להביא לחבילה מלאה שתוגש ללקוח ולחסוך ממנו התעסקויות מיותרות. האפליקציות מותאמות לאופי העסק ולצרכיו כדי לממש את הפוטנציאל העצום שטמון בשיווק דרך סמארטפונים.

השאר תגובה