כתיבת מאמרים לאתרי תוכן באינטרנט

אל מול בניית האתר, עיצובו ואף קידומו במנועי החיפוש, עומדת כתיבת תוכן המתאים לקהל הגולשים הפוטנציאלי הפוקד את האתר, בנקודה שווה. תוכן הבנוי בהתאם לדרישות מנועי החיפוש השונים כשנוסחו שוטף, איכותי וממוקד קהל מטרה ומעל לכל הינו מקורי ורלוונטי לתחום פעילות האתר, יוכל להעניק לקהל הגולשים ערך מוסף שיוכל להשאירם משך זמן רב יותר באתר. דגש זה על כתיבת מאמרים במהלך בניית האתר חשוב למדי שכן הוא מהווה אחת הדרכים המרכזיות לקידום האתר ברשת.  

מעוניין לקבל מאמר מקצועי מהכותבים הכי איכותיים ברשת? צור קשר עוד היום

כתיבת מאמרים – כיצד זה מתבצע בפועל?

כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט שונה מכתיבה כדוגמת עיתונות או ספרות. באינטרנט יש דגש רב לתכליתיות, בהירות ותמציתיות, כשהגולש הממוצע אינו מתעתד להקדיש יותר מכמה שניות בכדי להחליט אם הוא ימשיך לקרוא באתר או שמא יעבור לאתר הבא. כאן יש להדגיש את החשיבות לעיצוב מבנה התוכן לקהל היעד. אנו מודעים לבעייתיות הניצבת בפני בעלי האתרים שאינם יכולים להוסיף מאמרים לארסנל התוכן שלהם. אנו נשמח לעמוד במשימה ולכתוב מאמרים מקצועיים מונחי תוכן רלוונטי, בהתאם לדרישות שנקבל.

קידום בעזרת כתיבת מאמרים מונחי קהל יעד

כתיבת מאמרים מתאימה תבוצע ביעילות עת שינוסח המאמר בצורה המתאימה והנוחה ביותר למנועי החיפוש. שלב הקידום הוא השלב החשוב ביותר בהתקדמות האתר אל עבר ביסוס רשתי. לא די בפרסום ובאתר טוב בכדי למקסם את מספר הגולשים והרווח, אלא יש צורך גם בשירות כתיבת מאמרים מידי צוות כותבים בעלי ניסיון של כמה שנים בתחום כתיבת מאמרים כך שיפורסמו המאמרים לטובת קידום האתר בצורה הנכונה ביותר.

 אסטרטגיית השיווק

מנועי החיפוש מסננים תוכן משוכפל ומזהים מאמרים לא איכותיים ע"י בדיקת משך הזמן בו הדף נצפה ומשך הזמן בו הגולש נותר באתר, כמו גם איכות התוכן ותדירות העדכון. על כן יש לדאוג להוספת תכנים חדשים לאתר בצורה עקבית כך שמעמדו הגבוה במנועי החיפוש ישמר. מעבר לכתיבת מאמרים גרידא, אפשר יהיה לשלוח את המאמרים לאתרים נוספים ולקשר ביניהם, על מנת שהקהל הפוטנציאלי יגדיל סיכוייו להיתקל במאמר ולממש האפשרות לבקר עוד באתר ולקרוא עוד ממה שיש לו להציע.

השאר תגובה