מגוון השירותים שיכולים להצעיד את העסק שלך קדימה.

עסקים רבים עדיין לא התאימו את עצמם לדינאמיות ולשינויים בתחום התקשורת בארץ ובעולם. מונחים כמו "אתר" ו- "רשת" הם מונחי יסוד ששייכים לעולם הצעירים.

אנו מציעים לעסקים קטנים ובינוניים מערך כלים שיווקיים הנוגעים בעולמות האינטרנט והרשתות החברתיות .

כדי לגשר על פחדי הלקוחות בכניסה לעולמות החדשים אנחנו מציעים מסלולים שמלווים אותם טכנית ותוכנית ולמעשה נותנים לנו, ה"מומחים" , להתעסק וללוות אותם בתחום.

–   ניהול תוכן  ותחזוקה שוטפת של אתר האינטרנט:

בניית אתרים לא מסתכמת בעבודתבניית אתר אינטרנט. ניהול האתר דורש ידע ומשאבים . בחלק מהעסקים , ימצאו אדם או שניים אשר בעל יכולות ובעל פניות לבצע את ניהול האתר . אך אם אין לכם את הידע, זמן פנוי לנושא או יכולת , תשאירו את זה לנו….

 ניתן לבנות מערכת או פלטפורמה שלמה של מתן תמיכה ומענה ללקוחות, הן בהיבט הטכני והן בהיבט השיווקי. אם עד כה סיפקתם תמיכה ומענה על שאלות באמצעות הטלפון בלבד, כעת ניתן לעשות זאת דרך האינטרנט באמצעות מערכת ניהול תוכן או תיבת הדואר האלקטרוני העסקית. אם בפני הלקוחות שלכם יש יותר אפשרויות לקבל מענה ולהיות בקשר עם העסק, אתם מחזיקים ביתרון גדול יותר על פני המתחרים.

רשתות חברתיות

אנחנו מציעים כתוספת שיווקית לאתר  או כמוצר עצמאי הקמה , שדרוג וניהול של דפי הרשתות החברותיות לעסק ( פייסבוק, גוגל+ , יוטיוב, דה מרקר קפה, לינקאין ועוד )

   עמוד אוהדים בפייסבוק
אם יש לכם את הזמן והיכולת לנהל חשבון פייסבוק עסקי, לשמור שיישאר עדכני ומעניין ולצבור באופן מתמיד אוהדים חדשים – תעשו את זה כבר עכשיו!
אם אתם יודעים שלא תעשו את זה – תפנו לאנשי מקצוע שינהלו עבורכם את החשבון. זה יכול לבוא כשירות בפני עצמו ויכול גם להיות חלק מחבילתקידום נרחבת.

    אתר בפייסבוק
מיניסייט בתוך פייסבוק, לרב לא יותר מ- 4עמודים
אתר בפייסבוק צריך להיות מעוצב ע"י אנשי מקצוע ולכלול אפשרות לניהול עצמי
לרב מכיל עמודי תוכן , טופס יצירת קשר, חנות/קטלוג מוצרים (במידה וקיימת)
מומלץ לשלב גלריית תמונות / סרטון וידאוS

השאר תגובה