פיתוח אתרים הפך לתחום מבוקש באחרונהאך בכל זאת ישנם בעלי עסקים שלא בטוחים שכדאי להם לבנות אתר אינטרנט לעצמם. זו טעות חמורהבאמצעות פיתוח אתרים לעסקים, מרחיבים משמעותית את מעגל הלקוחות והופכים את העסק לפעיל 24 שעות ביממה, שני גורמים שמגדילים משמעותית את המכירות. באמצעות פיתוח אתרים מקצועי נוכל לגרום לעסק להיראות מקצועי וגדול יותר מכפי שהוא באמתגם חנות קטנה עשויה להצטייר כתאגיד גדול באמצעות אתר מרשים. מדובר גם בחיסכון בכוח אדם: באתר האינטרנט הלקוחות יקראו על העסק ומוצריו לצד הוראות הפעלה, וכך יוכלו להתרשם ללא תיווך המוכר בחנות. גם קיומו של דף "שאלות ותשובות" עשוי להקל ולקצר את תהליך הרכישה, ולמנוע שאלות סתמיות והסברים לא ברורים. פיתוח אתרים מגדיל את החשיפה של העסקים בעלות לא גבוהה ביחס לרמת הפרסום הגבוהה ברשת, כך שאין ספק – אתר דרוש קיים לכל עסק.

עם זאת, בניית אתר היא לא עניין של מה בכך, ולא כל אחד מסוגל לבנות אתר באופן יעיל. אמנם כיום קיימות אפשרויות רבות לפיתוח אתרים עצמאי וחינמי, אך בניית אתר חובבנית לא תמצה את הפוטנציאל הטמון בו ותגרום לבזבוז זמן וכסף. לשם כך, כדאי לפנות לחברה שמתמחת בפיתוח אתרים ועיצובם, ותלווה אתכם בכל הדרך לאתר – החל מתכנון ראשוני ועד להשקתו ברשת. בביזנס דיזיין נעזור לכם להגדיר את האתר, מטרותיו וקהל היעד שלו כדי שנוכל להתאים אותו לצרכיכם, נעצב את האתר כך שתשרה בו האווירה הרצויה והמתאימה, נציע לכם שירותי כתיבת תכנים וקידום וכמובן נצרף הסברים מלאים כדי שתוכלו לנהל את האתר החדש באופן מלא. בנוסף, מדובר בתחום שדורש חשיבה שיווקית מעמיקה, ולכן לא כדאי להתפשר ולבחור בחברה שתעניק לכם את השירות המקצועי ביותר. בפיתוח אתרים חשוב להקפיד על קונספט שיווקי שיאפיין את האתר ויבליט אותו מעל המתחרים – ורק אדם בעל ניסיון בתחום האינטרנט יוכל לעזור לכם בכך.

חשוב לזכור שפיתוח אתרים הוא תהליך שבעצם אינו נגמר לעולםהאתר חייב להישאר עדכני כדי למשוך אליו מבקרים ולהשאיר בו את הגולשים הקיימים, ולשם כך עליכם לעדכן את האתר בתדירות גבוהה, להזין בו תכנים מעניינים ולהציע מבצעים שונים ללקוחות דרך האתר. אל דאגהמדובר במספר שעות בודדות מדי שבוע הנדרשות כדי לעדכן את האתר, והן מהוות השקעה משתלמת ביותר. בנוסף, כיום מערכות ניהול התוכן מאפשרות לנהל אתר בקלות ללא כל ידע בתכנות, כמו לדוגמת הג'ומלה והוורדפרס, בהן אנו משתמשים ונחשבות ידידותיות במיוחד למנהלי האתרים.

השאר תגובה