מהו קוד HTML?

קוד HTML  הוא הקוד אשר מציג את האתר. כל אתר אינטרנט כיום נכתב בסופו של דבר בקוד HTML. התוצר הסופי אשר מוצג לדפדפן הוא מבוסס HTML  בכל מקרה, למרות שלעיתים הוא נוצר ע"י PHP, או שפות קוד אחרות, הקוד תוצר הסופי אשר מוצג ע"י הדפדפן הוא מבוסס HTML. לHTML קיימים סטנדרטים רבים כגון XHTML אשר נועדו לעשות סדר בצורת הכתיבה של הקוד ולהגן על המתכנת בכך שכל הדפדפנים ידעו לקרוא את הקוד שלו באם כתב אותו בהתאם למוסכמות.

בניית אתרים HTML  בקוד מיושן

אתרי אינטרנט בעבר היו נכתבים באמצעות טבלאות רבות, כך שהקוד היה מבוסס על טבלאות רבות אשר יצרו את המבנה, וכל תא בטבלה קובע את המיקום של תא שכן. התוצאה היא שהקוד כתוב באופן מסורבל, התוכן של האתר הוא חלק בלתי נפרד מהקוד, הקוד קשה לתחזוקה ולהבנה ע"י משתמש המנסה לערוך אותו, וכמו-כן כאשר הדפדפן טוען את האתר, לפני שטען תא מסוים, התא אשר לידו נטען במיקום שונה מהמיקום הסופי, התוצאה היא שהאתר נראה לא טוב בזמן הטעינה.

בניית HTML באמצעות תקן CSS  וDIV

כיום הסטנדרט החדש מאפשר בנייה של אתרי אינטרנט ללא שימוש בטבלאות. הטבלאות מסבכות את הקוד שלא לצורך, מאיטות את זמן טעינת אתר האינטרנט, וכמו-כן מפריעות למנועי החיפוש לקרוא את האתר בצורה טובה. בניית אתרים באמצעות DIV  ו CSSמאפשרת להפריד את הקוד מהתוכן באופן מירבי, ובכך למקד את מנוע החיפוש בתוכן כפי שבעל האתר מעוניין, וכמו-כן לבנות קוד קל משקל, הגורם לטעינה מהירה של האתר, שגם זה נתון הרלוונטי לקידום אתרים.

קוד HTML מקצועי

קוד HTML  מקצועי משלב לא רק את התקן החדש מבוסס DIV, ולא רק תואם במאה אחוז אל תקני האינטרנט עבור קבעה רשות התקנים W3C, אלא גם מאופיין בתאימות גבוהה לדפדפנים שונים. אתר אינטרנט איכותי חייב להיטען בצורה טובה בכל הדפדפנים המרכזיים באינטרנט כיום – שהם: ספארי, פיירפוקס, גוגל כרום וכמובן אינטרנט אקספלורר.

פנו למקצוענים בכדי לכתוב את קוד ה-HTML  שלכם.

לחץ כאן לפרטים נוספים או לעצה מקצועית

 

השאר תגובה