מהו קידום במנועי חיפוש?

לאחר שבנינו אתר אינטרנט, אנחנו כמובן מעוניינים בכמה שיותר לקוחות שיבקרו באתרינואך כיצד יגיעו דווקא לאתר שלנו, כשקיימים מאות ואף אלפי אתרים כמעט זהים ברחבי הרשת? כדי שנתבלט מעל האתרים האחרים עלינו להשתמש בקידום במנועי חיפוש. קידום במנועי חיפוש הוא בעצם אוסף של שיטות שבאמצעותן נשפר את מיקומו של האתר שבנינו בתוצאות החיפוש במנועים כמו 'גוגל', לאחר שהוקלדה מילת החיפוש הרלוונטית.

בעל עסק חדש או ישן ועדיין לא הגעת לעמוד ראשון בגוגל? פנה אלינו לקבלת הצעה עוד היום!

מדוע קידום במנועי חיפוש הכרחי?

רוב הגולשים שפונים למנועי חיפוש בוחנים רק את התוצאות הראשונות שהתקבלו, ורק מעטים מהם בכלל מגיעים לעמוד התוצאות השני. משום כך, ככל שנופיע במעלה העמוד הראשון, מספר הכניסות לאתרינו יגדל באופן ישיר. אחרי הכל, לדירוג יש מניע כלכלי ברורהגברת החשיפה המסחרית תגביר ישירות את מספר הקונים הפוטנציאליים. אז איך נגיע למיקום במעלה הדף הראשון? רק באמצעות קידום במנועי חיפוש. בסופו של דבר אתר מוצלח נמדד לפי מספר המבקרים שנכנסים אליו, כך שישנם אינספור אתרים שמתחרים על תשומת ליבם של קהלים זהיםוהנשק היחיד שיכול לשמש אותנו הוא קידום במנועי חיפוש. לא משנה באיזה תחום מדובר ומהו השירות אותו אתם מציעיםעל כל אתר להשתמש בקידום מנועי חיפוש, אחרת יפסיד את מטרת הקמת האתר לחלוטין. סיבה נוספת לכך היא שמיקום בעמודי התוצאות האחרונים תשווה לאתרכם תדמית של אתר לא מצליח ולא מקצועי, וכך הגולשים יקבלו בטרם הכניסה לאתר רושם ראשוני מוטעה.

כיצד מקדמים את האתר במנועי חיפוש?

למרות שלאחר שהשקענו במעצב אתרים וחשבנו שבזה נסיים את תקציבנועדיף להשקיע בקידום במנועי חיפוש כסף נוסף ולשכור שירותי חברת קידום אתרים מהימנה. בתחום הזה קיימים חובבנים רבים, שעשויים להציע קידום במנועי חיפוש במחיר מוזל וכמעט חינם – אך היזהרו: הם עשויים לגרום לאתרכם לנזק בלתי הפיך. מנועי החיפוש כיום, בהם כמובן גוגל הפופולארי, לא מאפשרים לשרלטנים לעקוף את המערכת החכמה שלהם, והם מזהים קידום מלאכותי שנעשה באמצעות קיצורי דרך שונים – וכעונש מנועי החיפוש יורידו את דירוג אתרכם, שזוהי בדיוק התוצאה ההפוכה ממנה התכוונתם. רק חברה מקצועית תעשה את הקידום במנועי חיפוש באופן יסודי, שקול ובקצב המתאים לכך – לכן בתחום זה לא כדאי להתקמצן.

השאר תגובה