שיווק מאמרים – מהו?

אחד מהדרכים הפופולאריות להשגת קישורים נוספים לאתרכם הוא שיווק מאמרים. ישנן יתרונות רבים בשיווק מאמרים: זוהי אחת מהשיטות האפקטיביות ביותר לקדם את האתר בחינם, אלא אם אתם משלמים לכותבי תוכן שיכתבו עבורכם את המאמרים. בכתיבת ושיווק מאמרים לאתרים איכותיים שונים, תזכו לקישורים חד-כיוונים איכותיים בזמן קצר יחסית, ואפילו לא תדרשו להוציא קישורים בתמורה. כך בעצם תשפרו את הדירוג שלכם בדפי התוצאות במנועי החיפוש – וזו כמובן, המטרה בקידום מקצועי לאתרים.

מעוניינים בייעוץ חינם? לחצו כאן והשאירו פרטיכם עוד היום!

יתרונות שיווק מאמרים

במידה ואתם בעלי כישרון בכתיבה, תוכלו לכתוב בקלות מאמר המכיל בין 300 ל-500 מילים בעל תוכן איכותי, במינימום עלויות ובהשקעת זמן קצר בלבד. בנוסף, כתיבת מאמרים איכותית תבסס את שמכם כמומחים בתחום בו אתם עוסקים – וכך תבנו את אמונכם בעיני הקוראים ותעלו את שיעור המכירות שלכם ואת כמות הקישורים שיוענקו לכם. מלבד זאת, שיווק מאמרים בעצם כולל כתיבה חד פעמית שמשתלמת גם זמן רב לאחר הביצוע, באמצעות הקישורים הנכנסים. בדרך זו, רק מאמר אחד כבר יגדיל את תמונת הגולשים באתר ותגביר את האמון והמקצועיות שלכם בעיני הגולש. יתרה מכך: אם תפיצו מאמרים באופן קבוע, זה יגדיל אף יותר את כמות הקישורים, תנועת הגולשים ושיעור המכירות לזמן ממושך אף יותר!

 

דגשים בשיווק מאמרים

בסך הכל, כשאתם כותבים בתחומי הנישה שלכם – רוב הסיכויים שהמאמר יהיה איכותי ואינפורמטיבי דיו, ולא תטעו בו. יש לזכור שהפצת פרסומות ש"מתחזות" למאמר מקורי מקצועי לא כלולה בעניין, אך אתם רשאים להשתמש במאמריכם לצרכי קידום מוצרים, בתנאי שהמידע אכן בעל תרומה אמיתית לצרכן גם ללא קניית המוצר. בסופו של דבר, ניתן לומר ששיווק מאמרים הוא אחת הדרכים המוצלחות ביותר לצרכי קידום האתר ושיפור דירוגו בתוצאות החיפוש. חשוב מאוד להקפיד על איכות המידע ועל האמינות שבו, וכמו כן לא להעתיק תוכן מאף מקור – דבר שעלול לסכן את דירוגכם במנועי החיפוש באופן בלתי הפיך.

השאר תגובה