מהי ג'ומלה

גומלה היא מערכת ניהול תוכן עבור אתרי אינטרנט חופשית תחת הוצאת קוד פתוח אשר נועדה ליצירה מהירה ופשוטה יחסית של אתרים עם מגוון רחב של אפשרויות מובנות בתוך הממשק בכדי להקל על בניית האתר. לגומלה יתרונות רבים בתור מערכת ניהול תוכן, והיא משמשת תשתית חזקה עבור חברות רבות לבניית אתרים. אם גם אתם מתלבטים על איזו מערכת לבנות את האתר שלכם, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה מקצועית.

השימושים המגוונים של ג'ומלה

גומלה משמשת במקרים רבים לבנייה של קהילות באינטרנט, פורומים, אתרי מסחר אלקטרוני וכן לאתרי מאמרים. אך את ג'ומלה ניתן גם להתאים כמו כפפה לאתר תדמיתי פשוט או לכל אתר אינטרנט אשר מעוניין לשמור על אופי דינמי. הגדולה האמיתית של גומלה טמונה בטבעיות ובאופן הפשוט אשר בו היא מאפשרת לנהל אתר אינטרנט. גומלה מאפשרת באופן פשוט באמצעות ממשק משתמש ויזואלי להוסיף תמונות, לערוך טקסט וכן להוסיף סרטי פלאש.לגומלה קהילה עולמית ותמיכה מצוינת. ניתן לפנות בכל בעיה למגוון רחב של פורומים באינטרנט. לגומלה נבנים מדי יום תוספים חדשים למערכת וכן הגומלה עצמה מתפתחת ומשוחררות גרסאות חדשות באופן שוטף.

לגומלה גמישות רבה עבור המשתמש גם ברמת מבנה האתר – ניתן להזיז חדשות וכן תמונות באתר בגומלה בלחיצת כפתור – זאת בהנחה ונקבע מיקום כזה בתבנית כמובן. כמו-כן בגומלה אפשרות להציג תוכן שונה עבור משתמשים ברמות הרשאה שונות, לדוגמא לבנות איזור המיועד למשתמשים רשומים באתר. לגומלה אפשרות רישום משתמשים מובנית וכן רמות הרשאה שונות לניהול המשתמשים. ניתן להוסיף לאתר עורכי מאמרים, מנהלים נוספים, מנהלים בעלי גישה מוגבלת, ועוד. ניתן לעקוב אחר הפעילות של המשתמשים, מתי משתמש התחבר לאחרונה, איזה שינויים ביצע באתר, ועוד.

היחודיות של ג'ומלה היא באופן שבו בנוי הממשק שלה, הממשק מאפשר "פירוק" של האתר לאיזורים כאשר כל איזור באתר מקבל שם אשר מצביע עליו. ניתן דרך הממשק להחליף את התוכן אשר מוצג בכל איזור ובכך לשמור על דינאמיות גבוהה בניהול אתר אינטרנט גם ללא כל ידע מקדים בכתיבת קוד. בבניית אתר אינטרנט מבוסס ג'ומלה ניתן להוציא שורות מהקוד ולהכניס אותן ישירות אל פאנל הניהול ולאפשר עריכה של איזורים שונים ומגוונים באתר ביתר קלות דרך ממשק משתמש פשוט וללא כל צורך בעריכת קוד.

שימוש נפוץ של ג'ומלה – חנות מסחרית

תוסף מוכר בסביבת הגומלה הוא חנות אלקטרונית: המוביל והמוכר הוא ה-virtuemart. חנות האלקטרונית מאפשרת מכירה של מוצרים בסביבת האתר כולל ביצוע החיוב. ל-virtuemart ממשק ניהול המאפשר שליטה על כל הרכישות באתר וכן מספר תבניות בנויות להצגת המוצרים ממש כמו התבניות הבנויות אשר הגומלה מגיעה עימן.לגומלה גמישות רבה וקיימים עבורה מספר עצום של הרחבות המאפשרות: הקמת גלריות תמונות משלל סוגים, מערכת צ'אט וכן אפשרות לאינטגרציה בין מערכת המשתמשים הבנויה של הגומלה אל מערכות פורום מתקדמות כגון vbulletin. לגומלה מערכת סקרים בנויה וכן אפשרויות בנויות להצגת "הצצה" אל מאמר בדף הבית, ועוד רבים. הגמישות הרבה של גומלה מאפשרת מענה איכותי לאתרים משלל סוגים וזהו הכוח האמיתי שלה.
הגומלה נותנת חופש להחליף ספק בכל עת, ההעברה של האתר משרת לשרת היא פשוטה מאוד.
לפרטים נוספים והצעת מחיר מחיר לבניית אתר לחץ כאןבניית אתר ג'ומלה

השאר תגובה