קיבלת את ההחלטה החשובה לפתוח חנות וירטואלית? לתוכנת הקוד הפתוח של Joomlaמגוון רחב של תוספים שיסייעו לך לבנות את החנות המושלמת התפורה למידותיך ומתאימה בדיוק בשבילךVirtueMartהיא המובילה שבהן.

VirtueMartהינותוסף ל Joomla, תוכנת קוד פתוח, המאפשרת לך לערוך, לנהל ולבצע שינויים באתר שלך ונותנת פתרון כוללומושלם לבניית חנות האונליין שלך באינטרנט

לתוכנה רישיון ציבורי ואינה כרוכה בתשלום נוסף. VirtueMart נכתב בשפת PHP  וקל לשימוש בסביבת PHP  ו- MYSQL  (תכנה לניהול מידע). למערכת מעל ל 500 כלים לניהול החנות שלך מה שמאפשר למפתח מנעד רחב של אפשרויות  להתאמת החנות הווירטואלית על פי צרכיך.

לפניך חלק קטן מאוד מהכלים ש  VirtueMartמציע למתכנתים ומפתחי Joomla בבואם לבנות עבורך חנות אונליין:

· עגלת קניות. כל משתמש יוכל לסייר בחנות ולמלא את העגלה. דבר התורם לקנייה של ריבוי מוצרים. בסוף התהליך מגיע המשתמש לקופה עם מגוון מוצרים ומשלם בפעם אחת על כולם.

· ריבוי נושאים וקטגוריות. ככל שהחנות הווירטואלית שלך תציג מספר גדול יותר של מוצרים במגוון רחב של מותגים ומחירים כך תפנה לקהל רחב יותר והסיכוי שלך לסגור עסקאות יגדל.

· האפשרות להוסיף תיאור מילולי למוצרים לצד תמונות וסרטונים.כך תוכל להציג ללקוחות את המוצר ויתרונותיו ביתר קלות, דבר היוצר שקיפות ואמינות.

· יכולות חיפוש מתקדמות ויעילות המסייעות למבקרים בחנות הווירטואלית למצוא את המוצר המבוקש ומוצרים מקבילים ודומים לו במהירות ובקלות.ככל שהקונה יקבל החלטה מהר יותר כלך גם הסיכוי למכירה גדל.

· תגובות ודירוג גולשים. מסייע ללקוחות החנות הווירטואלית שלך לקבל החלטה מהירה בעקבות המלצות של מבקרים קודמים באתר ולך לסגור עסקאות רבות יותר.

· אפשרות ליצירת קבוצות רכישה. אם ברצונך למכור מלאי מסוים של מוצרים באפשרותך ליצור מכירה לקבוצות רכישה, להוזיל עבור לקוחות חנות האונליין שלך את המוצר ולתת ערך מוסף לביקור שלהם באתר הקניות שלך.הם כבר ידאגו להשוויץ ולספר לחבר'ה ויגדילו את קהל לקוחותיך במהרה

· הוצאת חשבוניות ותעודות משלוח אוטומטיות עם לוגו החברה בתבנית מוגדרת מראש.

· קביעת דרכי תשלום ומשלוח על פי העדפתך.  

· שערי מטהמתעדכנים באופן אוטומטי. הסר דאגה מליבך. הדולר צנח? היורו קפץ? אין צורך לעדכן, המערכת מסונכרנת בכל זמן לשינוי בשערי המטבע. בנוסף, ביכולתך לקבוע שער קבוע על פיו תעבוד ללא קשר לשינויים בשוק המט"ח.

· אם ברצונך ליצור מבצעים והנחות בשעות מסוימות, לקבוצות מוצרים מסוימות או קבוצות רכישה, באמצעות מערכת VirtueMartתוכל לשלוט בקטגוריות השונות ולבצע זאת בקלות.

· אפשרות לקביעת סכום מינימאלי לרכישה וסכום מקסימאלי.

· קנייה מאובטחת. עובדה זו תבטיח ללקוחותיך הגנה מרבית על פרטי התשלום ופרטיהם האישיים.  כלי חשוב ביותר ששומר עליך ועל לקוחותיך וממצב את החנות הווירטואלית שלך כאמינה הרבה יותר בעיניהם.  

· אפשרות לרישום המשתמשים במערכת. פעולה המאפשרת יצירת רשימת תפוצה. פעולה זו תעזור לך לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולעניין אותם במבצעים שמתאימים בדיוק לצרכיהם.

· תמיכה בריבוי שפות וכמובן גם בעברית. כך תוכל להגדיל את קהל הלקוחות שלך ולמכור את מוצריך גם בשוק הישראלי ובעיקר לפנות לשוק גדול ועצום הרבה יותר גם מעבר לים.

· מערכת ניהול קופונים. כך תוכל "לפנק" את הלקוחות שלך במבצעים משתנים על פי יכולתך ועל פי צרכיך. מתן קופונים ללקוחותיך עוזר לשיווק ומעלה את אחוז הלקוחות החוזרים שבאים כל זמן נתון לחפש קופון הנחה למוצר שבכל מקרה רצו לרכוש

תכונות אלא הן רק חלק קטן מאוד מיכולותיו המובנות של תוסף ה-  VirtueMartובאות להעניק לך מידע ראשוני וכללי בלבד.  ל  VirtueMartיתרונות מרובים ומגוונים בהרבה.

למידע נוסף ומפורט פנה אלינו ונספק לך מידע מעמיק בדרך להקמת החנות הווירטואלית שלך בתוכנת Joomla.

בהצלחה!

השאר תגובה