לוגו הוא סימן ההיכר הקליט ביותר, בין אם מדובר בלוגו לחברה, עסק קטן, תאגיד או תנועה אידיאלוגית. עיצוב לוגו הוא השלב הראשון כשרוצים ליצור מיתוג ומערך תדמיתי-שיווקי עבור גוף מסוים, משום שהוא נקשר אסוציאטיבית במהירות המרבית לשם המותג, לעומת ג'ינגל או סלוגן. בשל כך, על הלוגו להיות פשוט, קליט וייחודי ולהתאים לאופי הארגון אותו הוא מייצג. רק לוגו מוצלח ייטמע בזיכרון הציבור בשניות ספורות, וייקשר אוטומטית לשם המותג גם ללא כל כיתוב נוסף. המטרה בעיצוב לוגו היא גם להעביר קונספט מסוים באמצעות אלמנטים גרפיים ובכך להצליח להעביר את המסרים והרעיונות הרצויים. חשוב להקפיד ולהשקיע זמן ומחשבה בבחירת ועיצוב הלוגו משום שאחרי הכל, הוא יופיע בכל מקוםמכתבים, טפסים משרדיים, שלטים, מדי העובדים, אריזות ומוצרים, פרסומות ועוד. לוגו עוזר לנו לבנות זהות לתאגיד ולהבדיל את עצמנו מול המתחרים הרבים בשוק.

איך מעצבים לוגו?

כדי לעצב לוגו מוצלח, נדרשת שליטה מקסימלית בתוכנות עיצוב ועבודה רצינית. עיצוב לוגו רשלני עשוי לשדר תדמית לא אמינה ולא מקצועית, לעומת לוגו אסתטי, מהוקצע ומתאים לרוח הגוף אותו הוא מייצג, שייתן רושם ראשוני חיובי. כמו כן, תכנון ועיצוב לוגו דורש רגישות גבוהה לצבע וצורה ועין יצירתית, חדה ומיומנת, לצד ניסיון בתחום וידע לגבי לוגואים של המתחרים. גם אם עיצוב לוגו נשמע עניין של מה בכך, זו טעות – עיצוב לוגו היא משימה מאתגרת ותובענית, משום שלוגו בעצם מתמצת את הארגון או הגוף למערך צורני ברור, כך שנדרשות יכולות עיצוביות גבוהות ובקיאות. אמנם קיימים אתרים שמציעים לכם לבחור לעצמכם סגנון ללוגו, לצרף כיתוב והם "יארזו" לכם את שניהם בלוגו חדש בזמן קצר במיוחד, אך התוצאה תהיה לא ייחודית כלל – ובכך בעצם מתפספסת כל המטרה של הלוגו. בשל כך, כדאי להקפיד לבחור אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ידע וניסיון רב, שיבטיחו כי עיצוב הלוגו ייעשה בצורה קפדנית ואיכותית ובסופו של דבר תהיו מרוצים מהתוצאה. בביזנס דיזיין אנו מציעים ללקוחותינו שירותי עיצוב לוגו, לאחר שיחה עם הלקוח והסקת מסקנות לגבי מהות הארגון או הגוף כדי להתאים לו את הלוגו המרשים והאפקטיבי ביותר – החל מהצבעוניות, הפונט והסגנון עד לתוצר הסופי. במסגרת תהליך העיצוב, אנחנו בוחנים את צרכי הלקוח, קהל היעד שלו ואת המתחרים בתחומו.

עיצוב לוגו,מיתוג לעסק,מיתוג עסקי,בניית לוגו,לוגו לעסק,אתר תדמית,עיצוב אתר מקצועי,כרטיסי ביקור,עיצוב לוגו לעסק, עיצוב גרפי

השאר תגובה